RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 2 min. geleden
Nederlands
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← terug

Attain Partners

15 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten

Overheid, onderwijs en non-profitNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 33% van 15 functies

IT-support en beheer20%
Softwareontwikkeling (algemeen)13%
Strategie, advies en analyse13%
Sales en verkoop7%
HR en recruitment7%
Zorg7%
Financiën en juridisch7%
Overig13%
15vacatures, afgelopen 30 dagen
7nieuw, afgelopen 7 dagen
15verschillende functies (elk 1 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
21open op de vacaturepagina, elke leeftijd
18mediane leeftijd, dagen
33%IT (5)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 21 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 68 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
095
1012

Werkplek

Remote15 · 100%

Ervaringsniveau

Medior6 · 40%
Senior5 · 33%
Staff4 · 27%

Functiegebied

IT-support en beheer3 · 20%
Strategie, advies en analyse2 · 13%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 13%
Financiën en juridisch1 · 7%
HR en recruitment1 · 7%
Project- en programmamanagement1 · 7%
Zorg1 · 7%
Sales en verkoop1 · 7%

Landen

Verenigde Staten15

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Workday Finance Consulting Manager
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorFinanciën en juridisch
Origineel: Workday Payroll Consulting Manager
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorHR en recruitment
Origineel: Workday HCM Consulting Manager
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorStrategie, advies en analyse
Origineel: Oracle Cloud HCM Consulting Manager
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorIT-support en beheer
Origineel: Oracle Cloud Finance Consulting Manager
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorIT-support en beheer
Origineel: Workday Technology Consulting Senior Manager
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 190K–210K / jaarRemotealleen VSStaffStrategie, advies en analyse
Origineel: Migration & Integration Developer
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 120K–130K / jaarRemotealleen VSSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)SQL
Origineel: MuleSoft Architect & Developer
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 150K–180K / jaarRemotealleen VSMediorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Technical Delivery Manager
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 140K–180K / jaarRemotealleen VSSeniorProject- en programmamanagement
Origineel: Data Services - Technical Services Lead
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 200K–205K / jaarRemotealleen VSSenior
Origineel: Director, Clinical Research and Advisory Services
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 175K–200K / jaarRemotealleen VSStaffZorg
Origineel: Senior Consultant - ERP Finance
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 120K–140K / jaarRemotealleen VSSeniorIT-support en beheer
Origineel: Business Development Director – Higher Education
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 150K–170K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Origineel: Director - Federal Salesforce Services
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 150K–225K / jaarRemotealleen VSStaffDirectie en management

Workday Integratie Lead

29 dagen geleden
Origineel: Workday Integration Lead
Attain Partners·Overheid, onderwijs en non-profit·United States - Remoteorigineel ↗
USD 180K–195K / jaarRemotealleen VSSenior

Actualiteit van de gegevens

196 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 18:36 UTC, body 718960 bytes.