Attain Partners
15 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten
Overheid, onderwijs en non-profitNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 33% van 15 functies
IT-support en beheer20%
Softwareontwikkeling (algemeen)13%
Strategie, advies en analyse13%
Sales en verkoop7%
HR en recruitment7%
Zorg7%
Financiën en juridisch7%
Overig13%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 15 functies in de zoekfunctie
15vacatures, afgelopen 30 dagen
7nieuw, afgelopen 7 dagen
15verschillende functies (elk 1 vacatures)
6gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
21open op de vacaturepagina, elke leeftijd
18mediane leeftijd, dagen
33%IT (5)
0%in Europa (0)
100%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 21 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 68 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote15 · 100%
Ervaringsniveau
Medior6 · 40%
Senior5 · 33%
Staff4 · 27%
Functiegebied
IT-support en beheer3 · 20%
Strategie, advies en analyse2 · 13%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 13%
Financiën en juridisch1 · 7%
HR en recruitment1 · 7%
Project- en programmamanagement1 · 7%
Zorg1 · 7%
Sales en verkoop1 · 7%
Landen
Verenigde Staten15
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Workday Finance Consulting Manager
3 dagen geledenOrigineel: Workday Finance Consulting Manager
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorFinanciën en juridisch
Workday Payroll Consulting Manager
3 dagen geledenOrigineel: Workday Payroll Consulting Manager
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorHR en recruitment
Workday HCM Consulting Manager
3 dagen geledenOrigineel: Workday HCM Consulting Manager
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorStrategie, advies en analyse
Oracle Cloud HCM Consulting Manager
3 dagen geledenOrigineel: Oracle Cloud HCM Consulting Manager
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorIT-support en beheer
Oracle Cloud Finance Consulting Manager
3 dagen geledenOrigineel: Oracle Cloud Finance Consulting Manager
USD 175K–190K / jaarRemotealleen VSMediorIT-support en beheer
Senior Manager Workday Technology Consulting
3 dagen geledenOrigineel: Workday Technology Consulting Senior Manager
USD 190K–210K / jaarRemotealleen VSStaffStrategie, advies en analyse
Migration & Integration Developer
5 dagen geledenOrigineel: Migration & Integration Developer
USD 120K–130K / jaarRemotealleen VSSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)SQL
MuleSoft Architect & Developer
12 dagen geledenOrigineel: MuleSoft Architect & Developer
USD 150K–180K / jaarRemotealleen VSMediorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Technisch Delivery Manager
12 dagen geledenOrigineel: Technical Delivery Manager
USD 140K–180K / jaarRemotealleen VSSeniorProject- en programmamanagement
Data Services - Teamleider Technische Diensten
15 dagen geledenOrigineel: Data Services - Technical Services Lead
USD 200K–205K / jaarRemotealleen VSSenior
Directeur, Clinical Research and Advisory Services
18 dagen geledenOrigineel: Director, Clinical Research and Advisory Services
USD 175K–200K / jaarRemotealleen VSStaffZorg
Senior Consultant - ERP Finance
18 dagen geledenOrigineel: Senior Consultant - ERP Finance
USD 120K–140K / jaarRemotealleen VSSeniorIT-support en beheer
Business Development Director – Hoger Onderwijs
23 dagen geledenOrigineel: Business Development Director – Higher Education
USD 150K–170K / jaarRemotealleen VSStaffSales en verkoop
Director - Federale Salesforce-diensten
24 dagen geledenOrigineel: Director - Federal Salesforce Services
USD 150K–225K / jaarRemotealleen VSStaffDirectie en management
Workday Integratie Lead
29 dagen geledenOrigineel: Workday Integration Lead
USD 180K–195K / jaarRemotealleen VSSenior
Actualiteit van de gegevens
196 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 18:36 UTC, body 718960 bytes.