RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← terug

Archy

5 openstaande functies80% remoteVerenigde Staten

Bedrijfssoftware (SaaS)SoftwareproductbedrijfIT-aandeel 20% van 5 functies

Sales en verkoop40%
IT-support en beheer20%
Operations en administratie20%
Product en design20%
5vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-15)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
30mediane leeftijd, dagen
20%IT (1)
0%in Europa (0)
80%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 186 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
041
050
060
071
082
094
105

Werkplek

Remote4 · 80%
Op locatie1 · 20%

Ervaringsniveau

Senior1 · 20%
Staff1 · 20%
Junior1 · 20%

Functiegebied

Sales en verkoop2 · 40%
Operations en administratie1 · 20%
Product en design1 · 20%
IT-support en beheer1 · 20%

Landen

Verenigde Staten5

Steden

Dallas1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Directieassistent

23 u geleden
Origineel: Executive Assistant
Archy·Bedrijfssoftware (SaaS)·United Statesorigineel ↗
USD 120K–140K / jaarRemoteOperations en administratie
Origineel: Senior Product Designer
Archy·Bedrijfssoftware (SaaS)·United Statesorigineel ↗
USD 150K–175K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Origineel: Manager, Customer Experience IT
Archy·Bedrijfssoftware (SaaS)·United Statesorigineel ↗
USD 100K–130K / jaarRemotealleen VSStaffIT-support en beheer

Partnerships Manager

9 dagen geleden
Origineel: Partnerships Manager
Archy·Bedrijfssoftware (SaaS)·United Statesorigineel ↗
USD 130K–150K / jaarRemoteSales en verkoop
Origineel: Sales Development Representative
Archy·Bedrijfssoftware (SaaS)·Dallas, Texasorigineel ↗
USD 26 / uurOp locatieJuniorSales en verkoop

Actualiteit van de gegevens

103 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 15:07 UTC, body 150154 bytes.