Archy
5 openstaande functies80% remoteVerenigde Staten
Bedrijfssoftware (SaaS)SoftwareproductbedrijfIT-aandeel 20% van 5 functies
Sales en verkoop40%
IT-support en beheer20%
Operations en administratie20%
Product en design20%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 5 functies in de zoekfunctie
5vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-15)
13open op de vacaturepagina, elke leeftijd
30mediane leeftijd, dagen
20%IT (1)
0%in Europa (0)
80%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 13 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 186 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote4 · 80%
Op locatie1 · 20%
Ervaringsniveau
Senior1 · 20%
Staff1 · 20%
Junior1 · 20%
Functiegebied
Sales en verkoop2 · 40%
Operations en administratie1 · 20%
Product en design1 · 20%
IT-support en beheer1 · 20%
Landen
Verenigde Staten5
Steden
Dallas1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Directieassistent
23 u geledenOrigineel: Executive Assistant
USD 120K–140K / jaarRemoteOperations en administratie
Senior Product Designer
3 dagen geledenOrigineel: Senior Product Designer
USD 150K–175K / jaarRemoteSeniorProduct en design
Manager, Customer Experience IT
8 dagen geledenOrigineel: Manager, Customer Experience IT
USD 100K–130K / jaarRemotealleen VSStaffIT-support en beheer
Partnerships Manager
9 dagen geledenOrigineel: Partnerships Manager
USD 130K–150K / jaarRemoteSales en verkoop
Sales Development Representative
16 dagen geledenOrigineel: Sales Development Representative
USD 26 / uurOp locatieJuniorSales en verkoop
Actualiteit van de gegevens
103 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 15:07 UTC, body 150154 bytes.