Hercules
22 openstaande functies21% remoteVerenigde StatenAustraliëIndia
Developer tools en infrastructuurSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 50% van 22 functies
Softwareontwikkeling (algemeen)38%
Marketing en communicatie25%
Sales en verkoop12%
Product en design8%
Backend-ontwikkeling4%
Data en machine learning4%
Frontend-ontwikkeling4%
Full-stack-ontwikkeling4%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 22 functies in de zoekfunctie
24vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
22verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
13gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-05)
24open op de vacaturepagina, elke leeftijd
19mediane leeftijd, dagen
54%IT (13)
4%in Europa (1)
21%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 24 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 19 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Hybride10 · 42%
Op locatie9 · 38%
Remote5 · 21%
Ervaringsniveau
Staff12 · 50%
Senior7 · 29%
Functiegebied
Softwareontwikkeling (algemeen)9 · 38%
Marketing en communicatie6 · 25%
Sales en verkoop3 · 12%
Product en design2 · 8%
Data en machine learning1 · 4%
Backend-ontwikkeling1 · 4%
Full-stack-ontwikkeling1 · 4%
Frontend-ontwikkeling1 · 4%
Landen
Verenigde Staten19
Australië1
India1
Steden
San Francisco19
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Staff Technical Product Manager, Evals
3 dagen geledenOrigineel: Staff Technical Product Manager, Evals
USD 200K–350K / jaarOp locatieStaffProduct en design
Head of Performance Marketing
19 dagen geledenOrigineel: Head of Performance Marketing
USD 100K–200K / jaarRemoteStaffMarketing en communicatie
Social Media Manager
19 dagen geledenOrigineel: Social Media Manager
USD 100K–200K / jaarOp locatieMarketing en communicatie
Head of Content
19 dagen geledenOrigineel: Head of Content
USD 150K–300K / jaarOp locatieStaffMarketing en communicatie
Lead Creator Partnerships
19 dagen geledenOrigineel: Creator Partnerships Lead
USD 100K–200K / jaarOp locatieSeniorSales en verkoop
AI-native Growth Hacker
19 dagen geledenOrigineel: AI-native Growth Hacker
USD 100K–200K / jaarRemoteMarketing en communicatie
Senior Contentschrijver, Techniek
19 dagen geledenOrigineel: Senior Content Writer, Engineering
USD 100K–250K / jaarOp locatieSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Senior Contentschrijver, Research & Insights
19 dagen geledenOrigineel: Senior Content Writer, Research & Insights
USD 100K–250K / jaarOp locatieSeniorMarketing en communicatie
Senior Content Writer, SEO/AEO
19 dagen geledenOrigineel: Senior Content Writer, SEO/AEO
USD 100K–250K / jaarHybrideSeniorMarketing en communicatie
Technisch Customer Support Engineer, APAC
19 dagen geledenOrigineel: Technical Customer Support Engineer, APAC
USD 60K–125K / jaarRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Technical Customer Support Engineer, EMEA
19 dagen geledenOrigineel: Technical Customer Support Engineer, EMEA
USD 60K–120K / jaarRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Technical Customer Support Engineer, North America
19 dagen geledenOrigineel: Technical Customer Support Engineer, North America
USD 75K–150K / jaarRemoteSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Senior Technical Account Executive, Mid-market
19 dagen geledenOrigineel: Senior Technical Account Executive, Mid-market
USD 150K–300K / jaarOp locatieSeniorSales en verkoop
Senior Technisch Account Executive, SMB
19 dagen geledenOrigineel: Senior Technical Account Executive, SMB
USD 150K–300K / jaarOp locatieSeniorSales en verkoop
Senior Analytics Engineer, Full-stack
19 dagen geledenOrigineel: Senior Analytics Engineer, Full-stack
USD 100K–250K / jaarOp locatieSeniorData en machine learning
Staff Technisch Product Manager, AI Agent
19 dagen geledenOrigineel: Staff Technical Product Manager, AI Agent
USD 100K–250K / jaarHybrideStaffProduct en design
Staff Software Engineer, Facturatie en Monetisatie
19 dagen geledenOrigineel: Staff Software Engineer, Billing and Monetization
USD 100K–300K / jaarHybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Staff Software Engineer, Data Platform (Rust)
19 dagen geledenOrigineel: Staff Software Engineer, Data Platform (Rust)
USD 100K–300K / jaarHybrideStaffBackend-ontwikkelingRustTypeScript
Staff Software Engineer, Growth & Experimentatie
19 dagen geledenOrigineel: Staff Software Engineer, Growth & Experimentation
USD 100K–300K / jaarHybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)SQLTypeScript
Staff Software Engineer, Infrastructuur
19 dagen geledenOrigineel: Staff Software Engineer, Infrastructure
USD 100K–300K / jaarHybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Staff Software Engineer, Product
19 dagen geledenOrigineel: Staff Software Engineer, Product
USD 100K–300K / jaarHybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Staff Software Engineer, Full Stack
19 dagen geledenOrigineel: Staff Software Engineer, Full Stack
USD 100K–300K / jaarHybrideStaffFull-stack-ontwikkelingTypeScript
Staff Software Engineer, AI Agent
19 dagen geledenOrigineel: Staff Software Engineer, AI Agent
USD 100K–350K / jaarHybrideStaffSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Staff Software Engineer, Frontend
19 dagen geledenOrigineel: Staff Software Engineer, Frontend
USD 100K–300K / jaarHybrideStaffFrontend-ontwikkelingTypeScript
Actualiteit van de gegevens
94 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 06:08 UTC, body 253086 bytes.