RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 4 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Denne side findes på Dansk.Skift×

← terug

bswift

5 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten

HR-techNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 5 functies

Project- en programmamanagement40%
Directie en management40%
Sales en verkoop20%
5vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
7open op de vacaturepagina, elke leeftijd
9mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
80%met salaris

Indicatie van de omvang: 7 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 52 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
092
105

Werkplek

Remote5 · 100%

Ervaringsniveau

Directie (C-level)1 · 20%
Staff1 · 20%

Functiegebied

Project- en programmamanagement2 · 40%
Directie en management2 · 40%
Sales en verkoop1 · 20%

Landen

Verenigde Staten5

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Discovery Implementation Manager
bswift ·HR-tech·Remote- USorigineel ↗
USD 80K–115K / jaarRemotealleen VSProject- en programmamanagement

Verkoop VP- Enterprise

3 dagen geleden
Origineel: Sales VP- Enterprise
bswift ·HR-tech·Remote- USorigineel ↗
USD 150K–175K / jaarRemotealleen VSDirectie (C-level)Sales en verkoop
Origineel: Implementation Project Manager- Hypercare
bswift ·HR-tech·Remote- USorigineel ↗
USD 100K–120K / jaarRemotealleen VSProject- en programmamanagement

SVP, Channelpartner

9 dagen geleden
Origineel: SVP, Channel Partner
bswift ·HR-tech·Remote- USorigineel ↗
Remotealleen VSDirectie en management
Origineel: Director, Account Services
bswift ·HR-tech·Remote- USorigineel ↗
USD 125K–140K / jaarRemotealleen VSStaffDirectie en management

Actualiteit van de gegevens

16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:17 UTC, body 175985 bytes.