bswift
5 openstaande functies100% remoteVerenigde Staten
HR-techNiet-techbedrijfIT-aandeel 0% van 5 functies
Project- en programmamanagement40%
Directie en management40%
Sales en verkoop20%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 5 functies in de zoekfunctie
5vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
5verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-14)
7open op de vacaturepagina, elke leeftijd
9mediane leeftijd, dagen
0%IT (0)
0%in Europa (0)
100%remote
80%met salaris
Indicatie van de omvang: 7 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 52 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote5 · 100%
Ervaringsniveau
Directie (C-level)1 · 20%
Staff1 · 20%
Functiegebied
Project- en programmamanagement2 · 40%
Directie en management2 · 40%
Sales en verkoop1 · 20%
Landen
Verenigde Staten5
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Discovery Implementatie Manager
2 dagen geledenOrigineel: Discovery Implementation Manager
USD 80K–115K / jaarRemotealleen VSProject- en programmamanagement
Verkoop VP- Enterprise
3 dagen geledenOrigineel: Sales VP- Enterprise
USD 150K–175K / jaarRemotealleen VSDirectie (C-level)Sales en verkoop
Implementatie Project Manager- Hypercare
9 dagen geledenOrigineel: Implementation Project Manager- Hypercare
USD 100K–120K / jaarRemotealleen VSProject- en programmamanagement
SVP, Channelpartner
9 dagen geledenOrigineel: SVP, Channel Partner
Remotealleen VSDirectie en management
Directeur, Account Services
21 dagen geledenOrigineel: Director, Account Services
USD 125K–140K / jaarRemotealleen VSStaffDirectie en management
Actualiteit van de gegevens
16 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:17 UTC, body 175985 bytes.