Critical Loop
9 openstaande functiesVerenigde Staten
Energie en klimaatNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 11% van 9 functies
Operations en administratie33%
Vakmanschap, bouw en productie22%
QA en testen11%
Engineering (niet-software) en techniek11%
Project- en programmamanagement11%
Beveiliging en bewaking11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 9 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
16open op de vacaturepagina, elke leeftijd
18mediane leeftijd, dagen
11%IT (1)
0%in Europa (0)
0%remote
100%met salaris
Indicatie van de omvang: 16 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 72 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Op locatie8 · 89%
Hybride1 · 11%
Ervaringsniveau
Staff2 · 22%
Medior1 · 11%
Senior1 · 11%
Functiegebied
Operations en administratie3 · 33%
Vakmanschap, bouw en productie2 · 22%
QA en testen1 · 11%
Project- en programmamanagement1 · 11%
Beveiliging en bewaking1 · 11%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 11%
Landen
Verenigde Staten9
Steden
Torrance7
Long Beach3
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Test Engineer
2 dagen geledenOrigineel: Test Engineer
USD 125K–170K / jaarOp locatieQA en testenPython
Project Manager
3 dagen geledenOrigineel: Project Manager
USD 118K–180K / jaarHybrideProject- en programmamanagement
Master Planner
5 dagen geledenOrigineel: Master Scheduler
USD 50K–75K / jaarOp locatieOperations en administratie
Operations & Logistiek Coördinator
5 dagen geledenOrigineel: Operations & Logistics Coordinator
USD 28–35 / uurOp locatieOperations en administratie
Kwaliteitsinspecteur
5 dagen geledenOrigineel: Quality Inspector
USD 38–45 / uurOp locatieMediorVakmanschap, bouw en productie
Milieu-, Gezondheids- en Veiligheidsmedewerker
10 dagen geledenOrigineel: Environmental Health & Safety Officer
USD 115K–135K / jaarOp locatieSeniorBeveiliging en bewaking
Head of Production
11 dagen geledenOrigineel: Head of Production
USD 200K–260K / jaarOp locatieStaffVakmanschap, bouw en productie
Head of Operations
11 dagen geledenOrigineel: Head of Operations
USD 200K–300K / jaarOp locatieStaffOperations en administratie
Werktuigbouwkundig Ingenieur
18 dagen geledenOrigineel: Mechanical Engineer
USD 120K–155K / jaarOp locatieEngineering (niet-software) en techniek
Actualiteit van de gegevens
100 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 21:12 UTC, body 205070 bytes.