RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 12 min. geleden
Nederlands
This page is available in English.Switch×

← terug

Critical Loop

9 openstaande functiesVerenigde Staten

Energie en klimaatNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 11% van 9 functies

Operations en administratie33%
Vakmanschap, bouw en productie22%
QA en testen11%
Engineering (niet-software) en techniek11%
Project- en programmamanagement11%
Beveiliging en bewaking11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-19)
16open op de vacaturepagina, elke leeftijd
18mediane leeftijd, dagen
11%IT (1)
0%in Europa (0)
0%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 16 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 72 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
095
109

Werkplek

Op locatie8 · 89%
Hybride1 · 11%

Ervaringsniveau

Staff2 · 22%
Medior1 · 11%
Senior1 · 11%

Functiegebied

Operations en administratie3 · 33%
Vakmanschap, bouw en productie2 · 22%
QA en testen1 · 11%
Project- en programmamanagement1 · 11%
Beveiliging en bewaking1 · 11%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 11%

Landen

Verenigde Staten9

Steden

Torrance7
Long Beach3

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Test Engineer

2 dagen geleden
Origineel: Test Engineer
Critical Loop·Energie en klimaat·Long Beach (On-site)origineel ↗
USD 125K–170K / jaarOp locatieQA en testenPython

Project Manager

3 dagen geleden
Origineel: Project Manager
Critical Loop·Energie en klimaat·Torrance (Hybrid)origineel ↗
USD 118K–180K / jaarHybrideProject- en programmamanagement

Master Planner

5 dagen geleden
Origineel: Master Scheduler
Critical Loop·Energie en klimaat·Torrance (On-Site)origineel ↗
USD 50K–75K / jaarOp locatieOperations en administratie
Origineel: Operations & Logistics Coordinator
Critical Loop·Energie en klimaat·Long Beach (On-site)origineel ↗
USD 28–35 / uurOp locatieOperations en administratie

Kwaliteitsinspecteur

5 dagen geleden
Origineel: Quality Inspector
Critical Loop·Energie en klimaat·Torrance (On-Site)origineel ↗
USD 38–45 / uurOp locatieMediorVakmanschap, bouw en productie
Origineel: Environmental Health & Safety Officer
Critical Loop·Energie en klimaat·Torrance (On-Site)origineel ↗
USD 115K–135K / jaarOp locatieSeniorBeveiliging en bewaking

Head of Production

11 dagen geleden
Origineel: Head of Production
Critical Loop·Energie en klimaat·Torrance (On-Site)origineel ↗
USD 200K–260K / jaarOp locatieStaffVakmanschap, bouw en productie

Head of Operations

11 dagen geleden
Origineel: Head of Operations
Critical Loop·Energie en klimaat·Torrance (On-Site)origineel ↗
USD 200K–300K / jaarOp locatieStaffOperations en administratie
Origineel: Mechanical Engineer
Critical Loop·Energie en klimaat·Long Beach (On-site) | Torrance (On-Site)origineel ↗
USD 120K–155K / jaarOp locatieEngineering (niet-software) en techniek

Actualiteit van de gegevens

100 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 21:12 UTC, body 205070 bytes.