Berlitz
7 openstaande functies100% remoteDuitslandColombia
Bedrijfssoftware (SaaS)SoftwareproductbedrijfIT-aandeel 43% van 7 functies
Product en design43%
Softwareontwikkeling (algemeen)29%
Sales en verkoop14%
DevOps / SRE / Platform / Cloud14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-07)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
21mediane leeftijd, dagen
43%IT (3)
100%in Europa (7)
100%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 77 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 100%
Ervaringsniveau
Senior4 · 57%
Directie (C-level)1 · 14%
Staff1 · 14%
Functiegebied
Product en design3 · 43%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 29%
Sales en verkoop1 · 14%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 14%
Landen
Duitsland7
Colombia3
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Senior Software Engineer (Web) (m/f/d)
7 dagen geledenOrigineel: Senior Software Engineer (Web) (m/f/d)
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Vice President Verkoop EMEA (m/f/d)
15 dagen geledenOrigineel: Vice President Sales EMEA (m/f/d)
RemoteDirectie (C-level)Sales en verkoop
Senior Financial Systems Engineer (m/f/d)
16 dagen geledenOrigineel: Senior Financial Systems Engineer (m/f/d)
RemoteSeniorDevOps / SRE / Platform / Cloud
Senior Integrations Engineer (m/f/d)
16 dagen geledenOrigineel: Senior Integrations Engineer (m/f/d)
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Staff Product Designer, Enterpriseproducten (m/f/d)
21 dagen geledenOrigineel: Staff Product Designer, Enterprise Products (m/f/d)
RemoteStaffProduct en design
Senior Product Designer, Learner App (m/f/d)
21 dagen geledenOrigineel: Senior Product Designer, Learner App (m/f/d)
RemoteSeniorProduct en design
Product Manager - Growth & Website (m/f/d)
28 dagen geledenOrigineel: Product Manager - Growth & Website (m/f/d)
RemoteProduct en design
Actualiteit van de gegevens
95 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 07:09 UTC, body 119016 bytes.