RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen

← terug

Berlitz

7 openstaande functies100% remoteDuitslandColombia

Bedrijfssoftware (SaaS)SoftwareproductbedrijfIT-aandeel 43% van 7 functies

Product en design43%
Softwareontwikkeling (algemeen)29%
Sales en verkoop14%
DevOps / SRE / Platform / Cloud14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-07)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
21mediane leeftijd, dagen
43%IT (3)
100%in Europa (7)
100%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 77 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
092
106

Werkplek

Remote7 · 100%

Ervaringsniveau

Senior4 · 57%
Directie (C-level)1 · 14%
Staff1 · 14%

Functiegebied

Product en design3 · 43%
Softwareontwikkeling (algemeen)2 · 29%
Sales en verkoop1 · 14%
DevOps / SRE / Platform / Cloud1 · 14%

Landen

Duitsland7
Colombia3

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Software Engineer (Web) (m/f/d)
Berlitz·Bedrijfssoftware (SaaS)·Colombia Remote | Germany Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)TypeScript
Origineel: Vice President Sales EMEA (m/f/d)
Berlitz·Bedrijfssoftware (SaaS)·Germany Remoteorigineel ↗
RemoteDirectie (C-level)Sales en verkoop
Origineel: Senior Financial Systems Engineer (m/f/d)
Berlitz·Bedrijfssoftware (SaaS)·Germany Remote | Colombia Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / Platform / Cloud
Origineel: Senior Integrations Engineer (m/f/d)
Berlitz·Bedrijfssoftware (SaaS)·Germany Remote | Colombia Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorSoftwareontwikkeling (algemeen)
Origineel: Staff Product Designer, Enterprise Products (m/f/d)
Berlitz·Bedrijfssoftware (SaaS)·Germany Remoteorigineel ↗
RemoteStaffProduct en design
Origineel: Senior Product Designer, Learner App (m/f/d)
Berlitz·Bedrijfssoftware (SaaS)·Germany Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorProduct en design
Origineel: Product Manager - Growth & Website (m/f/d)
Berlitz·Bedrijfssoftware (SaaS)·Germany Remoteorigineel ↗
RemoteProduct en design

Actualiteit van de gegevens

95 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 07:09 UTC, body 119016 bytes.