TERRA
6 openstaande functies100% remote
Gaming en kansspelenNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 17% van 6 functies
Creatief, media en tekst33%
QA en testen17%
Financiën en juridisch17%
Overig33%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 6 functies in de zoekfunctie
6vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-06)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
28mediane leeftijd, dagen
17%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 65 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote6 · 100%
Ervaringsniveau
Medior1 · 17%
Functiegebied
Creatief, media en tekst2 · 33%
QA en testen1 · 17%
Financiën en juridisch1 · 17%
Landen
geen gegevens
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Origineel: US English to Slovak Freelance Videogame Localizers
RemoteCreatief, media en tekst
Vertalers, Redacteuren & MTPE Specialisten
17 dagen geledenOrigineel: Translators, Editors & MTPE Specialists
RemoteCreatief, media en tekst
Audio QA Beoordelaar voor Ondertitels (ASREC)
17 dagen geledenOrigineel: Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
RemoteQA en testen
Origineel: US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
RemoteFinanciën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
100 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 12:08 UTC, body 67319 bytes.