RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 1 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← terug

TERRA

6 openstaande functies100% remote

Gaming en kansspelenNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 17% van 6 functies

Creatief, media en tekst33%
QA en testen17%
Financiën en juridisch17%
Overig33%
6vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
6verschillende functies (elk 1 vacatures)
3gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-06)
10open op de vacaturepagina, elke leeftijd
28mediane leeftijd, dagen
17%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 10 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 65 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
092
105

Werkplek

Remote6 · 100%

Ervaringsniveau

Medior1 · 17%

Functiegebied

Creatief, media en tekst2 · 33%
QA en testen1 · 17%
Financiën en juridisch1 · 17%

Landen

geen gegevens

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: US English to Slovak Freelance Videogame Localizers
TERRA·Gaming en kansspelen·Remoteorigineel ↗
RemoteCreatief, media en tekst

Ondertitelaars

17 dagen geleden
Origineel: Subtitlers
TERRA·Gaming en kansspelen·Worldwideorigineel ↗
RemoteSpaans vereist
Origineel: Translators, Editors & MTPE Specialists
TERRA·Gaming en kansspelen·Worldwideorigineel ↗
RemoteCreatief, media en tekst
Origineel: Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
TERRA·Gaming en kansspelen·Worldwideorigineel ↗
RemoteQA en testen
Origineel: US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
TERRA·Gaming en kansspelen·Remoteorigineel ↗
RemoteFinanciën en juridisch

LQA testers

28 dagen geleden
Origineel: LQA testers
TERRA·Gaming en kansspelen·Worldwideorigineel ↗
RemoteMedior

Actualiteit van de gegevens

100 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 12:08 UTC, body 67319 bytes.