BBYO
10 openstaande functies30% remoteVerenigde Staten
Reizen en horecaNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 10% van 10 functies
Directie en management20%
Marketing en communicatie10%
IT-support en beheer10%
Financiën en juridisch10%
Strategie, advies en analyse10%
Overig40%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 10 functies in de zoekfunctie
10vacatures, afgelopen 30 dagen
4nieuw, afgelopen 7 dagen
10verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
21open op de vacaturepagina, elke leeftijd
49mediane leeftijd, dagen
10%IT (1)
0%in Europa (0)
30%remote
60%met salaris
Indicatie van de omvang: 21 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1303 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Werkplek niet opgegeven6 · 60%
Remote3 · 30%
Op locatie1 · 10%
Ervaringsniveau
Staff4 · 40%
Senior1 · 10%
Functiegebied
Directie en management2 · 20%
IT-support en beheer1 · 10%
Strategie, advies en analyse1 · 10%
Financiën en juridisch1 · 10%
Marketing en communicatie1 · 10%
Landen
Verenigde Staten7
Steden
Washington6
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
IT & People Operations Support Specialist
12 u geledenOrigineel: IT & People Operations Support Specialist
USD 70K–75K / jaarOp locatiealleen VSIT-support en beheer
Directeur, Immersive Talent
1 dag geledenOrigineel: Director, Immersive Talent
USD 90–95K / jaarRemoteStaffDirectie en management
BBYO Passport Leiderschap Staff
2 dagen geledenOrigineel: BBYO Passport Leadership Staff
Senior Regionaal Directeur, Washington DC
2 dagen geledenOrigineel: Senior Regional Director, Washington DC
USD 77K–88K / jaarStaffDirectie en management
Senior Directeur, AI Strategie en Enablement
11 dagen geledenOrigineel: Senior Director, AI Strategy and Enablement
USD 115K–125K / jaarRemotealleen VSStaffStrategie, advies en analyse
Senior Boekhouder
15 dagen geledenOrigineel: Senior Accountant
USD 75K–85K / jaarSeniorFinanciën en juridisch
Senior Manager, Beweging Content en Curriculum
21 dagen geledenOrigineel: Senior Manager, Movement Content and Curriculum
USD 78K–80K / jaarStaffMarketing en communicatie
Madrichim Staff - Summer 2027
22 dagen geledenOrigineel: Madrichim Staff - Summer 2027
Cabin Convention Madrichim - Algemeen interesseformulier
29 dagen geledenOrigineel: Cabin Convention Madrichim - General Interest Form
Actualiteit van de gegevens
23 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 04:29 UTC, body 336619 bytes.