RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt 3 min. geleden
Nederlands
Inloggen
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← terug

refurbed

7 openstaande functies100% remote

MarktplaatsenNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 14% van 7 functies

Directie en management43%
Data en machine learning14%
Marketing en communicatie14%
Product en design14%
Overig14%
7vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-29)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
24mediane leeftijd, dagen
14%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris

Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 351 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

111
120
010
020
030
040
050
061
070
082
094
104

Werkplek

Remote7 · 100%

Ervaringsniveau

Medior3 · 43%
Staff1 · 14%
Senior1 · 14%

Functiegebied

Directie en management3 · 43%
Product en design1 · 14%
Marketing en communicatie1 · 14%
Data en machine learning1 · 14%

Landen

geen gegevens

Steden

geen gegevens

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: SEA Manager (f,m,x) - remote
refurbed·Marktplaatsen·Remoteorigineel ↗
RemoteDirectie en management
Origineel: Head of Product - Trust & Compliance (f/m/x) - remote
refurbed·Marktplaatsen·Remoteorigineel ↗
RemoteStaffProduct en design
Origineel: Catalogue Expert (f/m/x) - remote (12 month fixed)
refurbed·Marktplaatsen·Remoteorigineel ↗
Remote
Origineel: PR & Brand Manager (f/m/x) - remote
refurbed·Marktplaatsen·Remoteorigineel ↗
RemoteMediorMarketing en communicatie
Origineel: Senior AI Engineer (f/m/x)
refurbed·Marktplaatsen·Remoteorigineel ↗
RemoteSeniorData en machine learningGolangPython
Origineel: Category Manager - Home & Garden, Sports, and Kids (f/m/x) - remote
refurbed·Marktplaatsen·Remoteorigineel ↗
RemoteMediorDirectie en management
Origineel: Category Manager (f/m/x) - remote
refurbed·Marktplaatsen·Remoteorigineel ↗
RemoteMediorDirectie en management

Actualiteit van de gegevens

96 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:18 UTC, body 116433 bytes.