refurbed
7 openstaande functies100% remote
MarktplaatsenNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 14% van 7 functies
Directie en management43%
Data en machine learning14%
Marketing en communicatie14%
Product en design14%
Overig14%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 7 functies in de zoekfunctie
7vacatures, afgelopen 30 dagen
2nieuw, afgelopen 7 dagen
7verschillende functies (elk 1 vacatures)
2gepubliceerd op de drukste dag (2026-09-29)
12open op de vacaturepagina, elke leeftijd
24mediane leeftijd, dagen
14%IT (1)
0%in Europa (0)
100%remote
0%met salaris
Indicatie van de omvang: 12 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 351 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 100%
Ervaringsniveau
Medior3 · 43%
Staff1 · 14%
Senior1 · 14%
Functiegebied
Directie en management3 · 43%
Product en design1 · 14%
Marketing en communicatie1 · 14%
Data en machine learning1 · 14%
Landen
geen gegevens
Steden
geen gegevens
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
SEA Manager (f,m,x) - remote
1 dag geledenOrigineel: SEA Manager (f,m,x) - remote
RemoteDirectie en management
Origineel: Head of Product - Trust & Compliance (f/m/x) - remote
RemoteStaffProduct en design
Origineel: Catalogue Expert (f/m/x) - remote (12 month fixed)
Remote
PR & Merkmanager (f/m/x) - remote
22 dagen geledenOrigineel: PR & Brand Manager (f/m/x) - remote
RemoteMediorMarketing en communicatie
Senior AI Engineer (f/m/x)
23 dagen geledenOrigineel: Senior AI Engineer (f/m/x)
RemoteSeniorData en machine learningGolangPython
Origineel: Category Manager - Home & Garden, Sports, and Kids (f/m/x) - remote
RemoteMediorDirectie en management
Category Manager (f/m/x) - remote
24 dagen geledenOrigineel: Category Manager (f/m/x) - remote
RemoteMediorDirectie en management
Actualiteit van de gegevens
96 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 09:18 UTC, body 116433 bytes.