Legion
8 openstaande functies78% remoteVerenigde StatenIndiaMexico
HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 25% van 8 functies
Sales en verkoop33%
DevOps / SRE / Platform / Cloud22%
Frontend-ontwikkeling11%
Financiën en juridisch11%
Product en design11%
Strategie, advies en analyse11%
Vacaturepagina ↗Google ↗Zoeken op LinkedIn ↗Alle 8 functies in de zoekfunctie
9vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-09)
20open op de vacaturepagina, elke leeftijd
51mediane leeftijd, dagen
33%IT (3)
11%in Europa (1)
78%remote
56%met salaris
Indicatie van de omvang: 20 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 219 dagen.
Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)
Werkplek
Remote7 · 78%
Hybride2 · 22%
Ervaringsniveau
Senior5 · 56%
Medior3 · 33%
Staff1 · 11%
Functiegebied
Sales en verkoop3 · 33%
DevOps / SRE / Platform / Cloud2 · 22%
Product en design1 · 11%
Strategie, advies en analyse1 · 11%
Frontend-ontwikkeling1 · 11%
Financiën en juridisch1 · 11%
Landen
Verenigde Staten5
India2
Mexico1
Roemenië1
Steden
Bengaluru2
Bucharest1
Pune1
Vacatures van de afgelopen 30 dagen
Sales Development Representative - Strategics
11 dagen geledenOrigineel: Sales Development Representative - Strategics
USD 70K–80K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Principal Product Manager, Agentic AI
11 dagen geledenOrigineel: Principal Product Manager, Agentic AI
USD 280K–300K / jaarRemoteStaffProduct en design
Senior Solutions Consultant
14 dagen geledenOrigineel: Senior Solutions Consultant
USD 130K–160K / jaarRemoteSeniorStrategie, advies en analyse
Strategic Enterprise Account Executive - NAMER
14 dagen geledenOrigineel: Strategic Enterprise Account Executive - NAMER
USD 135K–185K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Senior Integration Engineer
14 dagen geledenOrigineel: Senior Integration Engineer
RemoteSeniorDevOps / SRE / Platform / CloudJavaSQL
Senior Integration Engineer
14 dagen geledenOrigineel: Senior Integration Engineer
RemoteSeniorDevOps / SRE / Platform / CloudJavaSQL
Enterprise Account Executive - NAMER
14 dagen geledenOrigineel: Enterprise Account Executive - NAMER
USD 135K–185K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Senior Frontend Engineer
23 dagen geledenOrigineel: Senior Frontend Engineer
HybrideSeniorFrontend-ontwikkelingJavaJavaScript
Senior Financieel Analist
29 dagen geledenOrigineel: Senior Financial Analyst
HybrideSeniorFinanciën en juridisch
Actualiteit van de gegevens
95 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 07:13 UTC, body 475809 bytes.