RoleFalconAlle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands
Inloggen
Den här sidan finns på Svenska.Byt×

← terug

Legion

8 openstaande functies78% remoteVerenigde StatenIndiaMexico

HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 25% van 8 functies

Sales en verkoop33%
DevOps / SRE / Platform / Cloud22%
Frontend-ontwikkeling11%
Financiën en juridisch11%
Product en design11%
Strategie, advies en analyse11%
9vacatures, afgelopen 30 dagen
0nieuw, afgelopen 7 dagen
8verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-09)
20open op de vacaturepagina, elke leeftijd
51mediane leeftijd, dagen
33%IT (3)
11%in Europa (1)
78%remote
56%met salaris

Indicatie van de omvang: 20 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 219 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
031
041
051
061
073
082
094
107

Werkplek

Remote7 · 78%
Hybride2 · 22%

Ervaringsniveau

Senior5 · 56%
Medior3 · 33%
Staff1 · 11%

Functiegebied

Sales en verkoop3 · 33%
DevOps / SRE / Platform / Cloud2 · 22%
Product en design1 · 11%
Strategie, advies en analyse1 · 11%
Frontend-ontwikkeling1 · 11%
Financiën en juridisch1 · 11%

Landen

Verenigde Staten5
India2
Mexico1
Roemenië1

Steden

Bengaluru2
Bucharest1
Pune1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Sales Development Representative - Strategics
Legion·HR-tech·Remote, United Statesorigineel ↗
USD 70K–80K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Origineel: Principal Product Manager, Agentic AI
Legion·HR-tech·Remote, United Statesorigineel ↗
USD 280K–300K / jaarRemoteStaffProduct en design
Origineel: Senior Solutions Consultant
Legion·HR-tech·Remote, United Statesorigineel ↗
USD 130K–160K / jaarRemoteSeniorStrategie, advies en analyse
Origineel: Strategic Enterprise Account Executive - NAMER
Legion·HR-tech·Remote, United Statesorigineel ↗
USD 135K–185K / jaarRemoteMediorSales en verkoop
Origineel: Senior Integration Engineer
Legion·HR-tech·Remote, Mexicoorigineel ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / Platform / CloudJavaSQL
Origineel: Senior Integration Engineer
Legion·HR-tech·Remote, Bangalore, Indiaorigineel ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / Platform / CloudJavaSQL
Origineel: Enterprise Account Executive - NAMER
Legion·HR-tech·Remote, United Statesorigineel ↗
USD 135K–185K / jaarRemoteMediorSales en verkoop

Senior Frontend Engineer

23 dagen geleden
Origineel: Senior Frontend Engineer
Legion·HR-tech·Hybrid, Bucharest, Romaniaorigineel ↗
HybrideSeniorFrontend-ontwikkelingJavaJavaScript
Origineel: Senior Financial Analyst
Legion·HR-tech·Hybrid, Bangalore or Pune, Indiaorigineel ↗
HybrideSeniorFinanciën en juridisch

Actualiteit van de gegevens

95 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 07:13 UTC, body 475809 bytes.