RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijvenBijgewerkt zojuist
Nederlands

← terug

onX

11 openstaande functies91% remoteVerenigde Staten

HR-techSoftwareproductbedrijfIT-aandeel 18% van 11 functies

Marketing en communicatie36%
Directie en management18%
IT-beveiliging9%
Operations en administratie9%
Product en design9%
Softwareontwikkeling (algemeen)9%
Engineering (niet-software) en techniek9%
11vacatures, afgelopen 30 dagen
5nieuw, afgelopen 7 dagen
11verschillende functies (elk 1 vacatures)
4gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-21)
25open op de vacaturepagina, elke leeftijd
53mediane leeftijd, dagen
18%IT (2)
0%in Europa (0)
91%remote
100%met salaris

Indicatie van de omvang: 25 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 1275 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
084
093
109

Werkplek

Remote10 · 91%
Op locatie1 · 9%

Ervaringsniveau

Senior8 · 73%
Medior2 · 18%

Functiegebied

Marketing en communicatie4 · 36%
Directie en management2 · 18%
Operations en administratie1 · 9%
Engineering (niet-software) en techniek1 · 9%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 9%
IT-beveiliging1 · 9%
Product en design1 · 9%

Landen

Verenigde Staten11

Steden

Bozeman10
Missoula9
Austin2
Denver1
Kalispell1
Minneapolis1
Portland1
Salt Lake City1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

Origineel: Senior Logistics & Fulfillment Manager
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteorigineel ↗
USD 115K–144K / jaarRemotealleen VSSeniorOperations en administratie
Origineel: Product Launch Manager
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteorigineel ↗
USD 120K–150K / jaarRemotealleen VSMediorDirectie en management
Origineel: Senior Hardware Field Test Engineer
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United Statesorigineel ↗
USD 123K–154K / jaarRemotealleen VSSeniorEngineering (niet-software) en techniek

Web Engineer III

3 dagen geleden
Origineel: Web Engineer III
onX·HR-tech·Austin, Texas, United States; Bozeman, Montana, United States; Denver, Colorado, United States; Free Solo; Kalispell, Montana, United States; Minneapolis, Minnesota, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remote; Portland, Oregon, United States; Salt Lake City, Utah, United States; Seattle, Washington, United Statesorigineel ↗
USD 130K–153K / jaarRemotealleen VSMediorSoftwareontwikkeling (algemeen)JavaScriptTypeScript
Origineel: Sr. Community Marketing Manager - Fish - South
onX·HR-tech·Austin, Texas, United Statesorigineel ↗
USD 112K–140K / jaarRemotealleen VSSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Senior App Store Optimization (ASO) Manager
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteorigineel ↗
USD 115,2K–158K / jaarRemotealleen VSSeniorDirectie en management
Origineel: Senior Lifecycle Marketing Manager - Partnerships
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteorigineel ↗
USD 115K–145K / jaarRemotealleen VSSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Advocacy Marketing Manager
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteorigineel ↗
USD 92,8K–116K / jaarRemotealleen VSMarketing en communicatie
Origineel: Senior Security Analyst
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United Statesorigineel ↗
USD 136K–170K / jaarOp locatieSeniorIT-beveiligingPython
Origineel: Senior Media Marketing Manager - Fish
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteorigineel ↗
USD 113K–142K / jaarRemotealleen VSSeniorMarketing en communicatie
Origineel: Senior UX Researcher, Mixed Methods
onX·HR-tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteorigineel ↗
USD 154K–180K / jaarRemotealleen VSSeniorProduct en design

Actualiteit van de gegevens

151 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-24 18:12 UTC, body 397672 bytes.