RoleFalcon
Alle vacaturesIT-vacaturesBladerenBedrijven
Nederlands

← terug

RZR Global Inc.

9 openstaande functies10% remoteIndiaVerenigde StatenFilipijnen

Media, entertainment en reclameNiet-techbedrijf met IT-teamIT-aandeel 11% van 9 functies

Strategie, advies en analyse30%
Marketing en communicatie20%
Operations en administratie20%
Financiën en juridisch10%
Softwareontwikkeling (algemeen)10%
Directie en management10%
10vacatures, afgelopen 30 dagen
1nieuw, afgelopen 7 dagen
9verschillende functies (elk 1.1 vacatures)
5gepubliceerd op de drukste dag (2026-10-06)
45open op de vacaturepagina, elke leeftijd
80mediane leeftijd, dagen
10%IT (1)
0%in Europa (0)
10%remote
20%met salaris

Indicatie van de omvang: 45 openstaande vacatures op de vacaturepagina (een ruwe benadering, geen aantal medewerkers). Oudste openstaande vacature: 243 dagen.

Vacatures per maand (alle openstaande vacatures op de vacaturepagina, op publicatiedatum)

110
120
010
021
035
042
055
063
076
089
095
109

Werkplek

Werkplek niet opgegeven5 · 50%
Hybride3 · 30%
Remote1 · 10%
Op locatie1 · 10%

Ervaringsniveau

Senior4 · 40%
Staff2 · 20%
Medior1 · 10%
Junior1 · 10%

Functiegebied

Strategie, advies en analyse3 · 30%
Marketing en communicatie2 · 20%
Operations en administratie2 · 20%
Financiën en juridisch1 · 10%
Directie en management1 · 10%
Softwareontwikkeling (algemeen)1 · 10%

Landen

India3
Verenigde Staten3
Filipijnen3

Steden

Bengaluru3
Manila3
San Francisco2
New York City1

Vacatures van de afgelopen 30 dagen

CTV Operations Manager

Origineel: CTV Operations Manager
Media, entertainment en reclameBengaluru
MediorOperations en administratie
9 dagen geledenorigineel ↗

Directeur Juridische Zaken

Origineel: Director of Legal
Media, entertainment en reclameLocation: Bay Area (preferred) or New York, NY (equally good); Los Angeles and Las Vegas acceptable; fully remote possible but not preferred
RemoteStaffFinanciën en juridisch
18 dagen geledenorigineel ↗

Senior Growth Manager

Origineel: Senior Growth Manager
Media, entertainment en reclameBangalore
SeniorMarketing en communicatie
19 dagen geledenorigineel ↗

Analist- PH (L3)

Origineel: Analyst- PH (L3)
Media, entertainment en reclameManila, Philippines
Strategie, advies en analyse
19 dagen geledenorigineel ↗

Sr Directeur, People (SF-Hybrid)

Origineel: Sr Director, People (SF-Hybrid)
Media, entertainment en reclameSan Francisco, California, United States
USD 215K–265K / jaarHybrideStaffDirectie en management
22 dagen geledenorigineel ↗

Actualiteit van de gegevens

124 verzoeken gelogd, 0 fouten. Laatste verzoek: HTTP 304 (not_modified) om 2026-10-25 17:28 UTC, body 477271 bytes.